Rüyada üvey akraba görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada üvey akraba görmek

Rüyada üvey akraba görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üvey akraba görmek ısırıldığınız ölçüde zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizin düşmanlıkla sonuçlanacağına işarettir.
# Saniyen geçmişten aldığı ders sayesinde daha dikkatli davranacak ve bir engeli de böylece aşacak tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise hakkınızdaki bir sırrı öğreneceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda uzun ömre ve torun sahibi olmaya delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  ailevi bir huzursuzluk yaşadığınıza veya yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 208 ( ikiyüzsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlığa yapılabilecek en iyi nasihat, onlara uyabilecekleri güzel bir örnek olmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here