Rüyada üvey anne ile kavga etmek

Rüyada üvey anne ile kavga etmek

Rüyada üvey anne ile kavga etmek gelirinizin artacağına işarettir. Saniyen yemek, zengin olmak ve uzun yaşamak demektir.Bazende istenen huzurlu ortama kavuşmak, amaca ulaşmak ve arzu edilen geleceğe sahip olmak şeklinde yorumlanırken, kişinin ailesine verdiği değerin anlaşılacağını aile bireyleri arasında güçlü duyguların var olacağını da bildirir.
# Rüyada üvey anne ile kavga etmek üç veçhe ile tabir olunur: a) Cehalet , b) Kibir , c) Günah… Bazı kere de bu rüya , günahla beraber naz etmeye delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de dünya malına sahip olmaya, geçim sıkıntısı çekmemeye, ay sonunu düşünmeden rahatça ve konfor içinde yaşamaya delalete eder.
# Rüyada üvey anne ile kavga etmek üç vech ile tâbir olunur: a) Menfaat , b) Hizmetkâr , c) Ev eşyası…
# Ünlü Alim Kemâlüddîn İbn-İ Adîm Ömer Bin Ahmednin tabirinde rüyada kurtardığı kişiyi tanıyorsa eğer bu kişiye çok büyük bir yardımda bulunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, hastalıkla ilgili bir durumu varsa eğer elinden gelen her şeyi yapacağına ve ailesi ile ilgili bir sorun varsa eğer gerektiğinde arabuluculuk yapacağına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here