Rüyada üvey anne ile kavga etmek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada üvey anne ile kavga etmek

Rüyada üvey anne ile kavga etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üvey anne ile kavga etmek ahiret yurdunuzda makam ve şeref bulacağınıza, ancak rüyayı gördüğünüz yerde musibet olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlar tarafından kınanacak bir iş yapacağına işarettir.
# Saniyen hayırlı bir iş yaparak manevi kazanç sağlanacağına tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise dört vech ile tâbir olunur: a) Çok mal , b) Nimet , c) Güzel hizmetçi , d) Evlat
# Ünlü düşünür Halil ibn Ahmed el-Ferahidi tabirinde faydası herkese dokunan doktora işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için nimet içinde boğulacağınıza bolluk ve berekete işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 30 ( otuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mümin kardeşinle münakaşa etme, onun hoşuna gitmeyecek şakalar yapma ve ona yerine getiremeyeceğin bir söz verme.Tirmizî, Birr, 58.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here