Rüyada üvey anne olduğunu görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada üvey anne olduğunu görmek

Rüyada üvey anne olduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üvey anne olduğunu görmek malın ve canın emniyetine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de her iki cihanda da murada ereceğinize işarettir.
# Saniyen biriyle aranızda ihtilaf ve kavga çıkacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yolculukta hastalığa yakalanacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Zerkâlî tabirinde bir kadından hayır ve menfaat görmeğe işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zengin bir yabancıya yorulur.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 810 ( sekizyüzon )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3574 – Ebu Dâvud’tan rivayette: "Başın tamamını meshetti. Bunu, başın tepesinden başlayıp saçın döküldüğü her tarafa ulaşacak şekilde saçın şeklini bozmadan icra etti" denmiştir.Ebu Dâvud, Tahâret, 50 (128).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here