Rüyada üvey annenin hamile olduğunu görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada üvey annenin hamile olduğunu görmek

Rüyada üvey annenin hamile olduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üvey annenin hamile olduğunu görmek erkek evlatlara, kızlara, kardeşlere veya anne-babaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bol rızkı olmak girilen her işten hayırlarla çıkmak ve menfaatine gelişen durumlar sayesinde dertten uzak kalmak anlamındadır.
# Saniyen dini açıdan size zarar verecek bir söz işiteceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çirkin bir işe bulaşacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde sekiz vech ile tâbir olunur: a) Melik , b) Hakim , c) Evlat , d) Düğün , e) Riyaset , f) Ferah ve sürür , g) Servet , h) İlim , ı) Rahat maişet , i) Zevce , j) Hizmetçi Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kendisinin veya yakınının devlet veya bir kurumdan herhangi bir kazanç elde edeceğine delalettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 71 ( yetmişbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Müminin emrolunduğu 3 çeşit cihad vardır.Düşmanla cihadŞeytanla cihadNefisle cihad

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here