Rüyada üvey dede görmek

Rüyada üvey dede görmek

Rüyada üvey dede görmek liyakati olmayan birine ilim ve hikmet öğreteceğinize işarettir. Saniyen hastalar için iyileşmek manasına geldiği gibi, hapiste olanlar için beklenen hürriyetin yakında olacağına, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, haksızlığa uğrayanların haklarına kavuşacaklarına yorumlanır.Bazende iyi değildir, uğursuzluklarla karşılaşmaya delalet eder.
# Rüyada üvey dede görmek tabiri şöyledir: a) Din yoluna sülük , b) Ahlak güzelliği , c) İman kuvveti , d) İbadet ve taata muvaffakiyet… Bazı rüya yorumcularına göre de iyi niyet, yükselme, başarı olarak yorumlanır.
# Rüyada üvey dede görmek yapacağınız bir işte birçok engelle karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü Alim Batalyûsî Abdullah Bin Muhammednin tabirinde çok hayırlı, kişiyi mutlu eden gelişmeler kadar, dünyevi hayattan alınan zevkin artacağına, maneviyatın da zenginleşeceğine müjdedir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here