Rüyada üvey dede görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada üvey dede görmek

Rüyada üvey dede görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üvey dede görmek işinizin düşmanlıkla sonuçlanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de makamınızın artacağına delalet eder.
# Saniyen güzel bir söz işiteceğinize veya aşağılık bir kişiden kötülük göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise adil birisiyle tanışılacağına yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ; hizmetçinizin ordu görevlilerinden asilzade biri olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mutluluk ve bol kazanç getirecek yeni işe atılacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 115 ( yüzonbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5875 – Ali İbnu'l-Huseyn, Ebu Hureyre radıyallahu anh'tan naklediyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kişinin mâlâyâni şeyleri terki İslâm'ının güzelliğinden ileri gelir."Tirmizi, Zühd 11, (2318, 2319); Muvatta, Hüsnü'l-Hulk 3. (2, 903).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here