Rüyada üvey kardeş edinmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada üvey kardeş edinmek

Rüyada üvey kardeş edinmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üvey kardeş edinmek o kimsenin zahmetten kurtulacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de günahlarınızdan tövbe edeceğinize ve Allaha yöneleceğinize işarettir.
# Saniyen o bölgenin bir ordu tarafından kuşatılacağına ve oraya zarar vereceklerine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bahtınızın kapanacağına ve malınızı kaybedeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; ölümünüze neden olacak bir işe girişeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü işlerde öne geçmek ise, her iki dünyada da hüsrana delalet eder
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 517 ( beşyüzonyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cömertlik olmayınca malın, vefa olmayınca arkadaşın bir hayrı yoktur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here