Rüyada üvez ağacı görmek

Rüyada üvez ağacı görmek

Rüyada üvez ağacı görmek acizliğe işarettir. Saniyen rüya sahibinin zevcesinin hamile olduğuna işarettir.Bazende uzun zamandan beri içine düştüğü kötü durumlardan kendisini bir türlü kurtaramamış olan rüya sahibinin, yakın zamanda çok endişe verici olaylar yaşayacağına, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına rivayet eder.
# Rüyada üvez ağacı görmek üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kişiler üzerine reis olmaya delâlet eder.
# Rüyada üvez ağacı görmek güzel bir evlada delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Deli Birâder Muhammed Bin Durmuşnin tabirinde sürekli insanlara saldıran, onların kötülüğünü isteyen ve hareketleri, davranışları ve sivri dili ile kimse tarafından sevilmeyen, huysuz, hilebaz ve ahlaksız bir kimseye işaret etmektedir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here