Rüyada üvez ağacı görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada üvez ağacı görmek

Rüyada üvez ağacı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üvez ağacı görmek işinizi değiştireceğinize işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir belaya delâlettir.
# Saniyen bir süreliğine çok acımasız ve katı kalpli olmanız gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  Allaha şirk koşacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde üç vech ile tâbir olunur: a) Menfaat , b) Hizmetkâr , c) Ev eşyası… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için daima emniyet içinde olacağınıza ve ömrünüzün uzayacağına işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 734 ( yediyüzotuzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsan vücudu çıplak olarak fazlaca güneş ışınlarına maruz kalırsa, güneşten gelen ultraviyole (morötesi) ışınlar; cilt hücrelerindeki DNA yapılarını deforme ederek, cilt kanseri riskini artırır. Yapılan araştırmalara göre, bronzlaşma amacıyla sahillerin bol güneşli mevsimlerde dolu olması, son yıllarda cilt kanserini büyük oranda artırmıştır. Uluslar Arası Kanser Araştırma Enstitüsünün verilerine göre, en çok artan kanser türü ise; çoğunlukla genç kadınlarda görülen ve ölüm oranı yüksek olan Melanoma türü cilt kanseridir. Dermatologlar, bu kanser türünden korunma çaresinin; “Bronzlaşma alışkanlıklarından uzaklaşmak” olduğunu belirtmektedirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here