Rüyada uyanmak istememek

Rüyada uyanmak istememek

Rüyada uyanmak istememek insanlar arasında oldukça saygın biri olacağınıza işarettir. Saniyen mal ve rızık ile tâbir olunur.Bazende büyük bir müjdeye ve sevindirici bir habere işarettir.
# Rüyada uyanmak istememek hayır, iyilik, sevgi ve nimete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştirdiğine, bu çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük takdirler al
# Rüyada uyanmak istememek hoş bir haber ile tâbir olunur.
# Büyük Rüya Tabircisi CaFer-İ Huldînin tabirinde genellikle maddi gücü tam, arkası sağlam, makam sahibi, sözü geçen, bu nedenle de karşısında uzun süre dayanılmayacak ve mücadele edilemeyecek bir rakibin varlığına ya da rüyayı gören kişinin kendisinden haz etmeyen, ilerlemesini, başarılı ve mutlu olmasını istemeyen düşmanları olduğuna tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here