Rüyada uyanmaya çalışıp uyanamamak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada uyanmaya çalışıp uyanamamak

Rüyada uyanmaya çalışıp uyanamamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uyanmaya çalışıp uyanamamak riyakârca muamelede bulunan ve yaltaklık yapan bir kimse ile tabir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de ecelinizin yaklaştığına ve adınızın dünyada iyilikle anılacağına işarettir.
# Saniyen sizin yumuşak huylu biri olduğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise emaneti sahibine vermekten aciz olacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya insanların yardımına koşan kimseye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dünya malına doymayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 786 ( yediyüzseksenaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hazret-i Şems'i, konuşup nasihat etmesi için bir meclise davet etmişler. Hazret, meclise girer girmez, kapı eşiğine oturmuş. Kendisini başköşeye davet edenlere de şu cevabı vermiş: – Adam adamsa oturduğu her yer köşe olur ona! Adam adam değilse, köşe bile eşik olur ona!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here