Rüyada uyarı almak

15
0
PAYLAŞ

Rüyada uyarı almak

Rüyada uyarı almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uyarı almak ancak bunun kim olduğunu bilmemek; herhangi birinden zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de refah ve saadete delâlet eder. Bazı kere de, günaha ve borca alâmettir.
# Saniyen bir kadınla evleneceğinize ve onunla uzun bir hayat sürdüreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanları iyiliğe çağıracağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yakub bin Tarık görülen rüya o kimseden yana sıkıntı yaşayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eğer şeftali mevsimindeyseniz, büyük bir şahsiyetten mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 703 ( yediyüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya menfaati bir leşe benzer. Ona talip olan, köpeklerle dalaşmaya hazır olmalıdır.Hz. Ali r.a.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here