Rüyada uykuda altına kaçırmak

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uykuda altına kaçırmak

Rüyada uykuda altına kaçırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uykuda altına kaçırmak sıkıntı ve ıstıraba işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmana karşı zafer elde edeceğinize ve her iki cihanda da murada ereceğinize işarettir.
# Saniyen istemediğiniz bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eğer o işe ehil ise bir şehrin valisi olacağına işarettir. Diğer rüya sahipleri de itibar ve şerefe, mal ve menfaate nail olurlar.
# Ünlü rüya yorumcusu Nasîrüddin Tûsî görülen rüya davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekir, bazı karışık olaylarla karşılaşabilirsiniz yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için faydası herkese dokunan doktora şeklinde yorulur.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 671 ( altıyüzyetmişbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bu dünya tuzaktır, tanesi de arzular.Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here