Rüyada uykuda altına kaçırmak

Rüyada uykuda altına kaçırmak

Rüyada uykuda altına kaçırmak kinci bir kimse tarafından büyük zararlar göreceğinize işarettir. Saniyen kişinin yapacağı çok verimli, geleceğe katkısı büyük bir anlaşmanın işaretidir.Bazende hayat rutinin kırılmasına yol açacak bir olay yaşanacağına ve bunun rüya sahibine fiziksel, psikolojik açıdan olduğu gibi, statü olarak da çok iyi geleceğini bildiren iyi bir rüyadır.
# Rüyada uykuda altına kaçırmak zahmetsiz elde edilecek rızık ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi ve başarılı projeler gerçekleştirmesi sayesinde üst bir mevkiye terfi edeceğine, çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine alamet edilir.
# Rüyada uykuda altına kaçırmak büyük bir hastalığa delâlet eder.
# Ünlü Filozof Necmüddîn Gazzînin tabirinde bir şeyden vazgeçmek manasındadır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here