Rüyada uykuda konuşmak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada uykuda konuşmak

Rüyada uykuda konuşmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uykuda konuşmak DOĞRU olmayan arzulara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlar arasında takva ve faziletle anılmaya ve musibetlerden muhafaza edilmeye alâmettir.
# Saniyen halkın mal ve emvalinden istifade etmeye alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise DOĞRU olmayan arzulara işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El İdrisi görülen rüya gören kimse, eğer ehilse memuriyete getirilir. Tüccar ise fazla ticaret ve mala nail olur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bölge halkının sıkıntı yaşayacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 202 ( ikiyüziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3593 – Bir diğer rivâyette şöyle gelmiştir: “Resülullah aleyhissalâtu vesselâm gece veya gündüz yattığında ve kalktığında mutlaka abdest almazdan önce misvaklanırdı."Ebu Dâvud, Tahâret 27, 30, (51, 56, 57); Müslim; Tahâret 45, (253); Nesai, Tahâret 8, (1, 13), Metin Ebu Dâvud'a ait.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here