Rüyada uykuda konuşmak

Rüyada uykuda konuşmak

Rüyada uykuda konuşmak fakirlik ve üzüntüye işarettir. Saniyen maneviyata dair yorumlanmalıdır ve kişinin bugünlerde kendi içine dönük yaşadığını, hayatındaki bazı çelişkileri, anlamsızlıkları ortadan kaldırmak, kendisinin ve yakın çevresinin de onayını alacağı, tatmin duygusu yaşayacağı işler yapmanın peşine düşeceğini bildirir.Bazende iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isteyen rüya sahibinin, atacağı bazı hatalı adımlar ve vereceği bazı yanlış kararlardan ötürü çok büyük bir sıkıntı içine düşeceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine ve rüyayı gören kişinin
# Rüyada uykuda konuşmak benzeri ve misli olma ihtimali yoktur. Bazı rüya yorumcularına göre de dini muhafaza etmeye ve hayra delâlet eder.
# Rüyada uykuda konuşmak ganimete ve mala delâlet eder.
# Ünlü Filozof Ebû Abdullah El-Mehâînin tabirinde rüyayı gören kişinin, hayatında çok hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmele

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here