Rüyada uykudan kalkmak

Rüyada uykudan kalkmak

Rüyada uykudan kalkmak hayırlı, bereketli ve sağlıklı bir yolculuk yapacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin açık yürekli, temiz kalpli, dini inancı kuvvetli ve iyi bir insan olduğu anlamına gelir.Bazende uzun zamandır muzdarip olunan bir hastalığın şiddetini arttıracağına, ilerleyeceğine ve rüya sahibinin şiddetli ağrılar çekeceğine delalet eder.
# Rüyada uykudan kalkmak o yerde bir kimsenin öleceğine alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rahatlığa, önemli olmayan, üzerinde durulmayacak, gülüp geçilecek konulara, zorluk yaşamamaya, masa başında çalışıp, kolaylıkla para kazanmaya delalet eder.
# Rüyada uykudan kalkmak sözünde sâdık olmaya ve küstüğü biriyle barışmaya işarettir.
# Ünlü Filozof İbn-İ Bint-İl-Aksarâyînin tabirinde kişinin istemediği bir durumla yüzleşeceği ve sırları nedeni ile zor zamanlar yaşayacağı anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here