Rüyada uykudan uyandığını görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada uykudan uyandığını görmek

Rüyada uykudan uyandığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uykudan uyandığını görmek büyük ve düzenbaz bir düşmana işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kaba veya cahil bir kişiyle arkadaş olacağınıza ve bundan rahatsızlık duyacağınıza işarettir.
# Saniyen evlâd ü iyal için mal toplamaya tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise işleriniz iyi olacak, bol para kazanacak demektir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için düşmana karşı galip geleceğinize, kötü çıktığını görmek ise, bunun tersine tabir edilir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir kız çocuğunuzun olacağına veya sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 631 ( altıyüzotuzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sivrisineğin gözünü halkeden, güneşi dahi o halketmiştir.Pirenin midesini tanzim eden, manzume-i şemsiye’yi de o tanzim etmiştir.Çam’ın gayet küçük bir tohumunda koca çam ağacının fihristini ve mukadderatını yazan kalem, elbette semâvâtı yıldızlarla yazan kalem olabilir.Said-i Nursi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here