Rüyada uyumak ve uyanmak

Rüyada uyumak ve uyanmak

Rüyada uyumak ve uyanmak başkaları üzerinde güçlü bir nüfuzunuz olacağına işarettir. Saniyen kişinin kendi nefsine bile bile zulümdür.Bazende yapılacak işlere hile, hurda ve haram karıştırmamaya, söylenen sözde yalana ve dolana yer vermemeye ve emanete ihanet etmeyip her işte dürüst olmaya delalet eder.
# Rüyada uyumak ve uyanmak ikinci bir evliliğe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şanssızlık olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin zorluklarla ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle meslek hayatındaki başarısının düşeceğine ve bu durumun tüm hayatını etkileyeceğine işaret eder.
# Rüyada uyumak ve uyanmak şeref ve büyüklük elde edeceğinize ve eğer bekarsanız, zengin bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Hasen Bin Ali Vahşînin tabirinde neyin izinin görüldüğüne göre ayrı ayrı yorumlanmalıdır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here