Rüyada uyumak ve uyanmak

30
0
PAYLAŞ

Rüyada uyumak ve uyanmak

Rüyada uyumak ve uyanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uyumak ve uyanmak başkalarıyla iyi ilişkiler içinde olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de birinin size yardımcı olacağına ve hayatınız ya da ekonomik durumunuz hakkında yeni bir haber alacağınıza işarettir.
# Saniyen dinde sıdka ve hayırlı amellere delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bir gayrimüslimi Müslüman edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda hayırlı rızka ve çok mala delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların kötülüğünü söyleyeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 296 ( ikiyüzdoksanaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

En akıllı kişi üniversite sınavında en iyi derece yapan kişi değil, Allah’a karşı sorumluluklarını gerçekleştiren kişidir. Hayatın sadece bu dünya ile sınırlı olmadığını, ölüm sonrası da bir hayatın olduğunu kavrayabilen kişidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here