Rüyada uyurken çiş yapmak

Rüyada uyurken çiş yapmak

Rüyada uyurken çiş yapmak  boş arzular peşinde olduğunuza işarettir.Saniyen var olan yaşamın kişiye mutluluk getirmediği, koşulları değiştirmek için çaba göstermesine rağmen büyük değişiklikler elde edemediği anlamlarına gelir.Bazende soğan yemek kötüye delalet eder.
# Rüyada uyurken çiş yapmak kendi çocuğunu veya zevcesini ya da bir ahbabını öpmeye alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, gönül ilişkisi yaşadığı sevgilisinin çok sadık bir insan olduğuna ve bu yüzden ne olursa olsun sevgilisini çok sevdiğine alamet edilir.
# Rüyada uyurken çiş yapmak ömrünüzün uzun malınızın (nesilden nesle) kalıcı olacağına tabir olunur.
# Ünlü Alim Bayram-Zâde Zekeriyyâ Efendinin tabirinde eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine ve hep böyle olumlu yönde devam edeceğine işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here