Rüyada uyurken çiş yapmak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada uyurken çiş yapmak

Rüyada uyurken çiş yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uyurken çiş yapmak kötü şansa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayırlı ve güzel işlerin işaretine delalettir.
# Saniyen daha önce yapmış olduğunuz bir işten dolayı pişman olacağınıza delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kapı kapı dolaşan ve haram mal kazanan hırsıza delâlettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El İdrisi görülen rüya beş vakit namazınızı eda edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dalında duran çiçekler ve dalından koparılan çiçekler olmak üzere iki şekilde tabir edilir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 17 ( onyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4355 – Urve rahimehullah anlatıyor: "Abdullah İbnu Ömer'e müşriklerin Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a yaptıkları kötülüklerin en fenası hangisi idi?" diye sordum. Şunu anlattı:"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm namaz kılarken Ukbe İbnu Ebi Mu'ayt'ın kendisine gelerek ridasını boynuna geçirip şiddetli şekilde boğduğunu gördüm. O sırada Ebu Bekr radıyallahu anh gelerek onu itti ve:"Sen, Rabbim Allah'dır dediği için mi bir adamı öldürmek istiyorsun? O size Rabbinizden açık hükümler getirdi!" dedi."Buhari, Fezailu'l-Ashab 5, Menakibu'l-ensar 29, Tefsir, Mü'min 1.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here