Rüyada uyurken işemek

Rüyada uyurken işemek

Rüyada uyurken işemek kendinize olan güveninizi kaybettiğinize, nadiren görmek ise, annenizle duygusal ilişkilerinizin iyi olduğuna işarettir. Saniyen genellikle iş hayatıyla ilgili sorunlar olduğuna işaret eder.Bazende rüyayı gören kişinin, ortaya koyacağı çalışmalar, gerçekleştireceği işler ve ortaya koyacağı projelerin başarı kazanması ile birlikte çok para kazanacağına ve hanesinde bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işaret edilir.
# Rüyada uyurken işemek refah ve saadete delâlet eder. Bazı kere de, günaha ve borca alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bilakis değer, saygı, sevgi ve itibar görmeye, bu sayede kendini çok iyi ve önemli hissetmeye işaret eder.
# Rüyada uyurken işemek hayır ve bereket ile tâbir olunur.
# Ünlü Düşünür Emân Pâni-Pütînin tabirinde bir şey gizlemek veya insanların bir konuda bilgi almalarını engellemeye çalışmak manasına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here