Rüyada uyurken işemek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada uyurken işemek

Rüyada uyurken işemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uyurken işemek kazandığınız şeyleri kaybedeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de salih, temiz ve dindar kişiye işarettir.
# Saniyen günaha, ticarette zarara, üzüntü ve kedere delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kendisine faydası olmayacak adamlarla arkadaşlık edeceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Caferi-i Sâdık (r.a) demiştir ki; Kuran okuma saadetine erişeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bulunduğunuz yerde yaşayan birtakım insanların birbirlerinden ayrılacağına tâbir olunur.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 175 ( yüzyetmişbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü insanlarla arkadaşlık yapmak, hayırlı insanlara sû-i zana, kötü düşünmeye sebeb olur.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here