Rüyada uyuyacak yer aramak

22
0
PAYLAŞ

Rüyada uyuyacak yer aramak

Rüyada uyuyacak yer aramak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uyuyacak yer aramak huzur ve asayişe tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de malda zarar ile tâbire delâlet eder.
# Saniyen  aşırı gururlu ve bencil biri olduğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ölen kimse hakkında hayır bir işte bulunacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Şemseddin Şehrezuri rüyayı gören kişi için mala ve mutluluğa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi birinden bir haber işiteceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 329 ( üçyüzyirmidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Çok yemek hem büyük israftır. Hem de sağlığımızı yani Allah’ın emanetini tehlikeye atmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here