Rüyada uyuyan doktor görmek

Rüyada uyuyan doktor görmek

Rüyada uyuyan doktor görmek hastaysanız iyileşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine ve korku içindeyseniz güvende olacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve güzel bir gelecek kurabilmesi için önünü açacak ve büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek çok iyi bir kariyere sahip olmasına vesile olacak hayırlı bir işe girerek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamet eder.Bazende birinin himayesine girmek demektir.
# Rüyada uyuyan doktor görmek tatlı dilli hizmetkara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yüksek mertebelere nailiyete delâlet eder.
# Rüyada uyuyan doktor görmek tâbiri şöyle: a) İlmiyle âmil âlim , b) Üstün idrak , c) Kuvvetli zeka , d) Sıdk ehli olmak.
# Ünlü Filozof EbüssüÛd Efendinin tabirinde uğurudur.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here