Rüyada uyuyan timsah görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada uyuyan timsah görmek

Rüyada uyuyan timsah görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uyuyan timsah görmek insanların aydınlık içinde olacaklarına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evleneceğinize veya sandığın büyüklüğü miktarınca makam elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen soysuz bir kadınla evlenmek istediğinize delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rızk elde etme konusunda sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde bu vasıftaki biriyle evlenmek istediğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güzel bir söz işiteceğinize veya aşağılık bir kişiden kötülük göreceğinize delalettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 545 ( beşyüzkırkbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Uzun emelli, hırs ve tamah sahibi kanaatkâr olamaz.Sabır olmadan ise kemale ulaşılamaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here