Rüyada uyuyan timsah görmek

Rüyada uyuyan timsah görmek

Rüyada uyuyan timsah görmek halkın onun ilminden faydalanacağına işarettir. Saniyen malın noksanlaşmasma, bereketin gitmesine ve ağlamaya işarettir.Bazende hayatta meydana gelecek bazı karmaşalara, huzursuzluklara ve problemlere işaret eder.
# Rüyada uyuyan timsah görmek yağan kepekler kadar birinden zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok sağlam ve daha hayırlı bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine alamet eder.
# Rüyada uyuyan timsah görmek zor işleri insanlara kolaylaştıran kimseye işarettir.
# Ünlü Alim Beyhekî Ahmed Bin Hüseynnin tabirinde rüyayı gören kişinin, yaptığı işten dolayı çok büyük üzüntüler yaşadığına, çok fazla stres çektiğine, beslenmesini ve sağlığının kötüleşmesi de eklenince çok büyük sorunların ortaya çıkacağına, rüya sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine ve bu hastalıktan ötürü çok büyük maddi ve manevi zarar görebileceğime a

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here