Rüyada uyuyan zenci görmek

Rüyada uyuyan zenci görmek

Rüyada uyuyan zenci görmek bir kızınızın olacağına işarettir. Saniyen rüya sahibinin hayatında doğruluktan, dürüstlükten ve hak yolundan hiçbir zaman ayrılmayacağı anlamına gelir.Bazende rüya sahibinin ekmeğinin de işinin de artması şeklinde tabir edilir.
# Rüyada uyuyan zenci görmek yeni bir düşmanınız olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin ilgisini dağıtacak gelişmelere veya yeni tanışılan ve kişide büyük heyecan uyandıracak kimselere işarettir.
# Rüyada uyuyan zenci görmek sağlık, esenlik ve sevince işarettir.
# Ünlü Filozof Ahî-Zâdenin tabirinde rüya sahibi içmeye ayranı olmasa dahi çeşmeye atla giden yani aslında ekmek bile bulmakta güçlük çekiyorken yine de lüksünden ödün vermeyen kişi olarak tasvir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here