Rüyada uyuyan zenci görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uyuyan zenci görmek

Rüyada uyuyan zenci görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uyuyan zenci görmek zengin ve servet sahibi kadınlara delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de su duru ve durgunsa iyi ve kazançlı bir yolculuğa, dalgalı ise, kötü sonuçlar doğuran yolculuğa işarettir.
# Saniyen üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Bazı rüya tabirlerinde ise hiç üzüntü görmeyeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Nureddin Batrucî tabirinde çok yoğun bir iş yaşamınız olduğuna, işleriniz dışında bir şeye vakit ayıramadığınızı bildirir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bazı kimselerin kötü düşüncelerini önceden sezeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 569 ( beşyüzaltmışdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Musibetlerin iyi bir tarafı varsa o da bize, gerçek dostlarımızın kimler olduğunu öğretmesidir.Balzac

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here