Rüyada uyuyup uyanmak

Rüyada uyuyup uyanmak

Rüyada uyuyup uyanmak  bir tedirginlik yaşayacağınıza işarettir.Saniyen iyi günlerde biriktirilen paraların zor zamanda kişiye yardımcı olacağını ve özellikle ertelenen bir borcu kısa sürede ödeyecek olan rüya sahibinin bir süre sonra elini ayağını toplayıp, yeniden birikim yapacağını işaret eder.Bazende
Rüyada kesen kişinin kesilen kişiye yardımda bulunacağına alamet eder.
# Rüyada uyuyup uyanmak pişmanlığa delâlettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dünya malına sahip olmaya ve bolluğa kavuşmaya işaret eder.
# Rüyada uyuyup uyanmak vaat edilen şeye bir gün daha yaklaşmaya ve fırsatları kaçırmamak için uyanık olmak gerektiğine delalet eder.
# Ünlü Filozof Ali Bin Abdullah El-Endülüsî EbüL-Hasen İbni NiMenin tabirinde rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına ve gün geçtikçe daha büyük bir özgüvene kavuşacağına alam

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here