Rüyada uyuyup uyanmak

20
0
PAYLAŞ

Rüyada uyuyup uyanmak

Rüyada uyuyup uyanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uyuyup uyanmak sıkıntıdan veya geçireceğiniz ölümcül bir hastalıktan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de muhtemelen bir tehlike yaşayacağınıza ve bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.
# Saniyen bazı mahkûmları teselli edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zorlu ve mücadele dolu günler geçireceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya iffetli ve saliha bir kadınla evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dünya süsüyle süsleneceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 907 ( dokuzyüzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yeryüzünde hiçbir gıda, açlık kadar lezzetli ve şifalı değildir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here