Rüyada uyuz görmek

Rüyada uyuz görmek

Rüyada uyuz görmek ekin ve hububata işarettir. Saniyen kişinin başına gelecek olan bir hayrı terk etmesine veya önüne çıkacak fırsatları değerlendirememesine işaret eder.Bazende yaşam enerjisine sahip olmaya, çalışma ve mücadele gücünü yitirmemeye, tabir yerindeyse karınca gibi yerinde durmaz olmaya ve zinde kalmaya delalet eder.
# Rüyada uyuz görmek ömrün uzunluğuna delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de haram mala veya uyanıkken dayak yemeye işarettir.
# Rüyada uyuz görmek hikmet, hayır ve bereket nuru edinmeye delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Muhammed Bin Hüseyn El-Mervezî Ebû Abdullah-I Zâgûlînin tabirinde rüyayı gören kişinin dinde olgun ve güzel kişi olduğuna, insanlara iyilik yapmaktan çok büyük huzur duyduğuna bunu ibadet saydığına, kin ve nefret nedir bilmediğine, Allahın bağışlayıcı kullarından olduğuna, doğruluktan ve dürüstlükten ayrılmadığına, içine fesat düşürmediğine, nefsine yenilmediğine, ailesinin boğazından da haram tek lokma geçirmedi

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here