Rüyada uyuz görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada uyuz görmek

Rüyada uyuz görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uyuz görmek maddi zarara veya hastalığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de fakirlik ve kanaat ile tabir olunur.
# Saniyen rüya görenin yalnız kalmak isteyeceğine de yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise ihtiyaç sahipleri sizden bir şey istediklerinde malınızı onlardan esirgemeyeceğinize ve malınızın zekatını vereceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya oldukça ilginç bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir kadının malını yiyeceğinize ve bozgunculuk yapacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 90 ( doksan )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

963 – Fadâle İbnu Ubeyd radıyalahu anh anlatıyor: "Her ölenin ameline son verilir, ancak Allah yolunda ölen murâbıt müstesna. Çünkü onun ameli kıyamet gününe kadar artırılır. Ayrıca o, kabir azabına da uğratılmaz."Tirmizî, Fedâilu'1-Cihad 2,(1621); Ebu Dâvud, Cihâd 16, (2500).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here