Rüyada uyuz olmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada uyuz olmak

Rüyada uyuz olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uyuz olmak dört vech ile tabir olunur: a) Ulvî bir mevki , b) Yükseklik , c) Makam ve izzet , d) Düşmana karşı zafer. Bazı rüya yorumcularına göre de malınızın güvende olduğuna ve bu yolda belaların uzaklaştırıldığına işarettir.
# Saniyen kazançlı bir yolculuk geçireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise helal bir mirasa konacağınıza ve ilim ehli olacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya insanların minnetinden güvende kalacağınıza ve hacetinizin minnetsizce reva olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir rahatsızlık geçireceğiniz anlamına tâbir olunur.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 748 ( yediyüzkırksekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Aişe (r.anha) validemiz, Rasul-i Ekrem (s.a.v) Efendimizin ahlakı hakkında soru soran kişiye, “O’nun ahlakı Kur’an’dı.” karşılığını vermiştir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here