Rüyada uyuz olmak

Rüyada uyuz olmak

Rüyada uyuz olmak kısırlaştırdığınız kimsenin aslında sizi hayra davet eden, müjdeleyen ve kötülüklerden sakındıran bir melek olduğuna işarettir. Saniyen çoluk-çocuğun çok olmasının işaretidir.Bazende rüyayı gören kişinin, ortaya koyacağı çalışmalar, gerçekleştireceği işler ve ortaya koyacağı projelerin başarı kazanması ile birlikte çok para kazanacağına ve hanesinde bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işaret edilir.
# Rüyada uyuz olmak gelecek günlerin darlık ve ızdıraplarla dolu olduğuna delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin zengin olmasının, kısa bir süre sonra evlenmesinin, korktuğundan emin olmasının, rahatlığa ve ferahlığa kavuşmasının, eline geçecek çok miktarda mal ve paranın, insanların başına amir olarak atanmasının, izzet, şeref ve ün sahibi olmasının ya da emanete riayet etmesinin habercisidir.
# Rüyada uyuz olmak üç veçhe ile tabir olunur: a) Hane sahibi , b) İkinci zevce , c) Hizmetkar…
# Büyük Rüya Tabircisi Nasrullah Bin Muhammednin tabirinde kısmet olarak rivayet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here