Rüyada uzak bir ülkede olduğunu görmek

Rüyada uzak bir ülkede olduğunu görmek

Rüyada uzak bir ülkede olduğunu görmek rüya sahibinin öleceğine işarettir. Saniyen çok makbul ve hayırlı olduğu şeklinde yorumlanır.Bazende hastalık habercisidir.
# Rüyada uzak bir ülkede olduğunu görmek o takdirde rüyada hayır yoktur. Bazı rüya yorumcularına göre de müjdeli bir habere ve başınıza gelecek mutlu bir olaya işarettir.
# Rüyada uzak bir ülkede olduğunu görmek üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü Filozof Ahmed Bin Muzaffer En-Nablûsînin tabirinde rüya sahibinin, iş hayatında, daha önce kimse tarafından yapılmamış ve denenmemiş, çok farklı ve heyecan yaratacak yollar ve yöntemler denemesine ve bu sayede üst kademe yöneticileri tarafından başarılı bulunup desteklenmesine ve farklı çalışmalar yapması için yetkilendirilerek terfi ettirilmesine delalet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here