Rüyada uzak bir ülkede olduğunu görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada uzak bir ülkede olduğunu görmek

Rüyada uzak bir ülkede olduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzak bir ülkede olduğunu görmek Allah yolunda şehit olacağınıza veya söz sahibi biriyle aranızda husumet çıkacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ilahi azaba ve kıtlığa işarettir.
# Saniyen herkesin sizden yüz çevireceğine veya zulüm göreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise cömert bir kadın veya büyük bir şahsiyete işarettir.
# Ünlü filozof Zehebî yorumunda o kimsenin iman üzere dünyadan göçtüğüne işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sahtekâr bir kimsenin etrafınızda olduğuna ve size zarar verecek komplolar kurduğuna işaret eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 464 ( dörtyüzaltmışdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Fahri-i Kâinat Efendimiz, Ramazan-ı Şerif ve mübarek Kadir gecesi yaklaşırken yapılacak en önemli ibadetin tövbe olduğunu bildiriyor. Bir de bazı şeyleri yapmamayı şart koşuyor. Yoksa tövbeden mahrum olurlar, buyuruyor. Bunlar:

  • Allah’a ortak koşmak
  • Din kardeşlerine kin tutmak
  • Ana-babaya eziyet etmek
  • Akrabalarla ilişkiyi kesmek
  • Sihir ve kehanetle uğraşmak
  • İçki, yalan, faiz ve zinaya devam etmek

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here