Rüyada uzak bir yere misafirliğe gitmek

Rüyada uzak bir yere misafirliğe gitmek

Rüyada uzak bir yere misafirliğe gitmek boş ve gereksiz şeyler söyleyeceğinize işarettir. Saniyen üzerinde durulmayacak, kale alınmayacak, ilgilenilmeye gerek görülmeyecek ve duymazlıktan gelinebilecek kadar basit, hafif ve önemsiz sözler işitmeye ya da olaylar yaşamaya işaret eder.Bazende rüyayı gören kişinin yaşadıklarından, hatalarından, yanlışlarından ve günahlarından ders çıkarmayı bileceğine bu sayede yaşama karşı deneyim edineceğine ve her defasında daha güçlü ve daha kendinden emin duracağına işaret eder.
# Rüyada uzak bir yere misafirliğe gitmek uzak sefere çıkmağa veya eşinden ayrılmağa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de fazla konuşmamak gerekir, mümkünse hemen unutulması gerekmektedir.
# Rüyada uzak bir yere misafirliğe gitmek şüpheli malınız olduğuna işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Kâfiyecînin tabirinde kişinin tüm düzenini, planlarını ve hatta hayatını alt üst edecek bir sıkıntının meydana geleceğine ve bütün yaşamının bir anda karışacağına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here