Rüyada uzak bir yere misafirliğe gitmek

23
0
PAYLAŞ

Rüyada uzak bir yere misafirliğe gitmek

Rüyada uzak bir yere misafirliğe gitmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzak bir yere misafirliğe gitmek  bir konu hakkında boş yere endişe edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yalan-yanlış şeylerle oyalandırılacağınıza işarettir.
# Saniyen günahlardan tövbe edeceğinize ve arınacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çok yakında önünüze çıkacak bir fırsatı iyi değerlendirirseniz mutlu ve rahat bir yaşam sürersiniz demektir.
# Ünlü filozof İbn Hurdâzbih yorumunda ilerleme kaydetmenizi sağlayacak bir dönem içerisinde olduğunuza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için haram rızka işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 279 ( ikiyüzyetmişdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1015 – Ebu'd-Derdâ radıyallahu anh'nın anlattığına göre, cihâda giderken, yola çıkıp, halkın geçeceği yere durarak, herkese duyuracak şekilde şöyle bağırırmış: "Ey insanlar: Kimin üzerinde bir borç olduğu halde, cihada katılır ve bilirse ki, öldüğü takdirde bu borç ödenmeyecektir, hemen geri dönsün, sakın peşime takılmasın. Zîra, o, bu haliyle cihâdın karşılığını alamaz."Rezîn'in ilavesidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here