Rüyada uzak bir yere taşınmak

8
0
PAYLAŞ

Rüyada uzak bir yere taşınmak

Rüyada uzak bir yere taşınmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzak bir yere taşınmak eşinizin düşük yapacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gereksiz harcamaların kısılması konusunda destek alacağınıza işarettir.
# Saniyen asaletsiz ve alçak kişilere önder olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntülerden kurtulacağınıza ve karanlıktan aydınlığa çıkacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; evleneceğinize, ailenizin genişleyeceğine veya mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir olayı gizlediğinize ve bunu açıklayacak olursanız iyi sonuçlar alacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 379 ( üçyüzyetmişdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sürekli şikâyet ve memnuniyetsizlik, şükürden ve sabırdan yoksun gafil kimselerin en belirgin halidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here