Rüyada uzak bir yere taşınmak

Rüyada uzak bir yere taşınmak

Rüyada uzak bir yere taşınmak liderlikten azledileceğinize veya ebeveyninizden ayrılacağınıza işarettir. Saniyen kişinin pek çok eski düşmana sahip olduğunu ve bu kimselerin yakın zamanda kişiye karşı hamlelerde bulunup, zarar vereceğini işaret eden önemli bir rüyadır.Bazende hak edilmiş, kafa yorulmuş, dirsek çürütülmüş, ter akıtılmış olan kazanca işaret eder.
# Rüyada uzak bir yere taşınmak şerefe nail olmaya, dinde salâha ve doğruluğa ve arzu ettiği şeye kavuşmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de detaylarıyla alakalı olunacak meselelerin ortaya çıkacağını ve kişinin aklına, zekasına, sezgilerine güvendiği kimselerle kafa kafaya vererek büyük projelerde çalışacağına yorumlanırken, aynı zamanda eğitim hayatını sürdüren gençlerin çok başarılı olacaklarını ve yüksek lisans, doktora yaparak eğitim aldıkları alanlarda uzman haline geleceklerine d
# Rüyada uzak bir yere taşınmak söz sahibi olacağınıza ve düşmanlarınızı alt edeceğinize işarettir.
# Ünlü Alim Müberridnin tabirinde hayırlı bir kız evlat sahibi olmak demektir ve bekar kişiler için de tez zamanda evlenme kararı alacaklarını işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here