Rüyada uzak bir yere tayin olmak

8
0
PAYLAŞ

Rüyada uzak bir yere tayin olmak

Rüyada uzak bir yere tayin olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzak bir yere tayin olmak aldığınız toynak miktarınca mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir işi gerektiği gibi yapma konusunda detaylı bilgi alacağınıza işarettir.
# Saniyen güzel konuşan, söz ve fiilinde DOĞRU olan bir adama delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yalan söze ve yalancı bir adama delâlet eder.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için dört şekilde tabir edilir: a) İman , b) Hayır , c) Selamet , d) İyilik.. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlık elde etmek için kendinizi dindar biri olarak göstermeye çalışacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 677 ( altıyüzyetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yaprağa yeşili katan, dalda (odunda) meyveyi yaratan, gülde kokuyu unutmayan yalnızca sensin Ya Rabbi!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here