Rüyada uzak bir yere tayin olmak

Rüyada uzak bir yere tayin olmak

Rüyada uzak bir yere tayin olmak düşünmeden yaptığınız hareketler nedeniyle çevrenizdeki insanlara zarar vereceksiniz demektir.Saniyen sağlık sorunları ile ilgili bir problem varsa eğer en kısa sürede bunun sona ereceğine ve sağlığın düzeleceğine delalet eder.Bazende aile hayatında yaşanan tartışmaların ve sorunların sona erdirileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, güzel ve sevinçli bir hab
# Rüyada uzak bir yere tayin olmak sırrınızın aşikar olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zeka ve hafızaya delâlet eder.
# Rüyada uzak bir yere tayin olmak üzüntü, keder ve gama delâlet eder.
# Ünlü Filozof Ebû Nuaym İsfehânînin tabirinde rüya sahibi bir kadın ise, çok temiz bir kalbe sahip olduğuna, büyük ve sevgi dolu bir kalbinin bulunduğuna ve yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştığına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here