Rüyada uzak diyarlara gitmek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada uzak diyarlara gitmek

Rüyada uzak diyarlara gitmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzak diyarlara gitmek miras elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kimseye hayrınız dokunacağına işarettir.
# Saniyen hatır ve hayale gelmeyen bir yerden erişecek fayda ve menfaate delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise refah ve saadete delâlet eder. Bazı kere de, günaha ve borca alâmettir.
# Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht rüyayı gören kişi için şöyle tabir olunur: a) Mülk , b) Vezir (bakan) , c) Mülkün nedimi , d) Milletin reisi , e) Güzel zevce ve hizmetçi , f) Evlat , g) Ana ve baba , h) Zevç , ı) Hayır sahibi ve ondan gelecek menfaat. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dünyevi arzulara aldandığınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 618 ( altıyüzonsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İyilerle dost ol, kötülerden emin olursun.Hz. Ömer (r.a.)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here