Rüyada uzak diyarlara gitmek

Rüyada uzak diyarlara gitmek

Rüyada uzak diyarlara gitmek cömert, kerim ve iyilik sahibi bir adama, ayrıca külfetsiz meydana gelen bir mal ile de tâbir olunur. Saniyen rüyayı görenin doğru yola geleceğine yorumlanır.Bazende hayırlara alamet etmez ve rüyayı gören kişinin canını sıkacak bazı olayların yaşanacağına rivayet edilir.
# Rüyada uzak diyarlara gitmek fena bir haber almaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de sevindirici bir işi beklemeye işarettir.
# Rüyada uzak diyarlara gitmek yedi veçhe ile tabir olunur: a) İlim , b) Hikmet , c) Miras , d) Emanet , e) Helal rızık , f) Hüküm , g) Kuvvet…
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-Üs-Sâbûnî Muhammed Bin Alinin tabirinde rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here