Rüyada uzak görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada uzak görmek

Rüyada uzak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzak görmek biriktirilmiş helal kazanca ve sünneti bilen bir adama delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de takvalı ve zengin bir kadınla evlenip ondan menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen ciddi bir toplantı yapacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hedefinize ulaşamayacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ; giderilen tüy kadar malınızın çoğalacağına, üzgünseniz bir o kadar sevineceğinize ve borçluysanız borcunuzun ödeneceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ikiyüzlü bir kimseyle iş yapmak zorunda kalacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 170 ( yüzyetmiş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Eski devirlerde dergâha ilim öğrenmek için gelenlere önce edep öğretilirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here