Rüyada uzak memlekete gitmek

Rüyada uzak memlekete gitmek

Rüyada uzak memlekete gitmek hoşunuza gitmeyecek kötü bir haber alacağınıza işarettir.Saniyen daha ziyade rüya sahibinin geçmişine olan bağlılığına rivayet edilir.Bazende değerli, parlak, güzel şık ve zarif ziynet eşyalarına, irfan sahibi ve bilge olmaya, takdir toplayacak ve dikkat çekecek işler yapmaya tabir edilir.
# Rüyada uzak memlekete gitmek servete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ilim ve takvadan hâsıl olan doğru söze delâlet eder.
# Rüyada uzak memlekete gitmek baba görmek gibidir ve hayra işarettir.
# Ünlü Alim Muhammed Bin İdrîs Şâfiînin tabirinde kişiye çok yakın birinin gizli düşmanlık beslediğini, özellikle rüya sahibinin hayatını ve sahip olduklarını kıskandığını ve nazarla baktığını işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here