Rüyada uzak memlekete gitmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada uzak memlekete gitmek

Rüyada uzak memlekete gitmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzak memlekete gitmek bekar bir gençseniz, nişanlanacağınıza veya evleneceğinize, yaşlıysanız, maddi açıdan genişliğe çıkacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kazanç ve ticaretin güzel olacağına işarettir.
# Saniyen kısa süreli sıkıntıya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sepicilik mesleğiyle uğraşacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Sind bin Ali rüyayı gören kişi için kendi malınızdan veya büyük bir şahsın malından nasipleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rüya sahibi için baht demektir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 231 ( ikiyüzotuzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Emeklilik, hiçbir şey yapmadan ölümü beklemektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here