Rüyada uzak yerlere gitmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada uzak yerlere gitmek

Rüyada uzak yerlere gitmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzak yerlere gitmek birine nasihat edeceğinize, ancak nasihatinizin bir faydası olmayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntü ve sıkıntıya, bedenlerde görülen her türlü fazlalık veya eksiklik onların geçimine delalet eder
# Saniyen ilim ve hikmet öğreneceğinize veya bir meslek edineceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eşinizin bir erkek tarafından aldatılacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde küçük sorunlarla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yolculuğa çıkacağınıza ve eğer fakirseniz, zenginleşeceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 629 ( altıyüzyirmidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Herkes bir gün Azrail’i görecek. Asıl hüner ona hoş geldin diyebilmekte.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here