Rüyada uzak yerlere gitmek

Rüyada uzak yerlere gitmek

Rüyada uzak yerlere gitmek bolluk rahatlama ve mutluluğa şeklinde yorulur. Saniyen bazı kere de helâl kazanca ve rızka delâlet eder.Bazende Cuma namazının, nafile namazının ve bayram namazının yani kısacası her namazın farklı bir yorumu vardır.
# Rüyada uzak yerlere gitmek keder ve sıkıntıya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlara iyi davranan cana yakın bir adama, bereketin artmasına ve rızkın çoğalmasına, aşk hayatında olumlu gelişmelere, sorunlardan uzak huzurlu bir hayta, parasal yükümlülüklerden kurtulmaya, sözünü ve yeminini tutmaya yorulabilir.
# Rüyada uzak yerlere gitmek bidat ve sapıklığa işarettir.
# Ünlü Alim Ebû Abdullah Subeyhînin tabirinde daha sonra büyük bedeller ödeneceği ve her şeyin ters gideceği hamleler yapıldığına, kişinin içinde bulunduğu dönemde yaptığı hataları fark etmeyip sürdürdüğüne ve bu nedenle çok büyük sıkıntılar çekeceğine yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here