Rüyada uzak yolculuğa çıkmak

Rüyada uzak yolculuğa çıkmak

Rüyada uzak yolculuğa çıkmak meçhul bir kadın ile evlenmeye şeklinde yorulur.Saniyen sırf hayra delâlet eder.Bazende avizenin parlak ve temiz olması evin hanımının huzurlu, sakin, anlayışlı ve cefakâr biri olduğuna işaret eder.
# Rüyada uzak yolculuğa çıkmak varlıklı bir kimseden mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, çok büyük miktarda para ya da mal getirecek biri işi yapmak için yola çıktığı ortaklarına hile yapacağına ancak daha sonra yaptığı hilenin anlaşılması ve boşa çıkmasından ötürü kendisine geri dönüp canını çok yakacağına delalet edilir.
# Rüyada uzak yolculuğa çıkmak rüşvet ehli biriyseniz, rüşvet alacağınıza, değilseniz, zarar göreceğinize işarettir.
# Ünlü Filozof Ömer Muhdâr Bin Abdürrahmânnin tabirinde rüya sahibinin hayattan yana tüm beklentilerinden, hayallerinden ve isteklerinden vazgeçeceğine, yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, içine kapanacağına, gülmeyi unutacağına rivayet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here