Rüyada uzak yoldan misafir gelmesi

15
0
PAYLAŞ

Rüyada uzak yoldan misafir gelmesi

Rüyada uzak yoldan misafir gelmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzak yoldan misafir gelmesi endişe ve ümitsizliğe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mümkün olmayan bir işi mümkün kılmaya çalışacağınıza, ancak büyük bir zararla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen  bu rüyayı kadın görürse kızının öleceğine, erkek görürse, karısının öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise o bölgede yaşayan insanların Allaha döneceklerine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Muhammed Zerrindeşti görülen rüya umduğunuz şeyi elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için pişirdiğiniz ekmek miktarınca helal rızk elde edeceğinize ve işlerinizin düzeleceğine işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 372 ( üçyüzyetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kendi ibadetini çok, başkasınınkini az görüpte böbürlenen gafillerden olma.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here