Rüyada uzak yoldan misafir gelmesi

Rüyada uzak yoldan misafir gelmesi

Rüyada uzak yoldan misafir gelmesi bir kadınla evleneceğinize şeklinde yorulur. Saniyen rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilerle birlikte çok büyük üzüntüler yaşayacağı bir olayla karşılaşacağına, bu olayın ardından çok büyük bir yıkım yaşayacağına, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına, bu yüzden kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının AllahtBazende beyaz dut gören kimsenin evinde neşe bol olur ve aile üyeleri birbirlerine her zaman destek verir.
# Rüyada uzak yoldan misafir gelmesi dostu ile buluşur. Bazı rüya yorumcularına göre de mesleğinde ehil kişi olmaya, yaptığı işin başındaki en donanımlı, en yetkili ve en uzman kişi haline gelmeye, insanları meslek sahibi yapacak kadar bilgili, deneyimli, eğitimli bir o kadar da fedakâr olmaya işaret eder.
# Rüyada uzak yoldan misafir gelmesi karşınıza çıkan sorunları aşıp düşmanlınızı alt edeceğinize işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Sarı Abdullah Efendinin tabirinde bu rüyayı gören küçük rahatsızlıklara yaşayarak sıkıntıya düşer.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here