Rüyada uzaktaki dostu görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada uzaktaki dostu görmek

Rüyada uzaktaki dostu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzaktaki dostu görmek  birini alt edip malını elinden alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sıkıntı çekeceğinize işarettir.
# Saniyen berekete bolluğa ve zenginliğe yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise insanları hak yoldan alıkoyacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İbn-i Cübeyr rüyayı gören kişi için başka insanların size yardım etmesiyle başarı kazanacaksınız anlamındadır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için uzun bir uğraş neticesinde elde edeceğiniz büyük bir başarıya işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 542 ( beşyüzkırkiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

En faziletli amel, nefsin istediğinin zıttını yapmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here