Rüyada uzaktaki dostu görmek

Rüyada uzaktaki dostu görmek

Rüyada uzaktaki dostu görmek çok kısa bir süre sonra büyük bir isteğinizi gerçekleştireceksiniz demektir. Saniyen rüya sahibinin dost canlısı, sevgi dolu, samimi ve iyi kalpli bir kişiliği olduğuna işaret eder.Bazende sahip olunan güzel hayat nedeni ile fazlasıyla şımarılacağına, çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına da işaret eder.
# Rüyada uzaktaki dostu görmek uzun süreli bir üzüntü yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de doktor ile tâbir edilir.
# Rüyada uzaktaki dostu görmek malın çokluğuna işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Ebû SaD El-Mâlinî Ahmed Bin Muhammednin tabirinde rüyayı gören kişinin, içindeki huzursuzluktan, sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına, Allahın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına ve işlerinde her daim bereket ve bolluk olacağına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here