Rüyada uzaktaki teyzeyi görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada uzaktaki teyzeyi görmek

Rüyada uzaktaki teyzeyi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzaktaki teyzeyi görmek oldukça güçlü bir kimsenin yardımıyla destekleneceğinize delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de konuştuklarınızla kalbinizin bir olmadığına işarettir.
# Saniyen savaş, inat ve husumete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evleneceğinize ve mutlu olacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya hayır işler yapmaya muvaffak olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için korku ve endişe içinde olacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 379 ( üçyüzyetmişdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

212 – Hz. Ömer radıyallahu anh: "Bizim çarşımızda dini bilen kimseler satıcılık yapsın" buyurmuştur.Tirmizî, Vitr 21, (487).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here