Rüyada uzaktan düğün sesi duymak

21
0
PAYLAŞ

Rüyada uzaktan düğün sesi duymak

Rüyada uzaktan düğün sesi duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzaktan düğün sesi duymak bir topluluğa öncülük yapacağınıza ve çok fazla mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kocasıyla iyi geçinemeyen güzel yüzlü ama katı kalpli kadına işarettir.
# Saniyen insanlara hayrınızın dokunacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir tehlikeyle karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için saygın biriyle tanışacağınıza ve onunla dost olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayır ve menfaate şeklinde yorulur.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 401 ( dörtyüzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6039 – Hz. Sevbân radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Her hususta dosdoğru istikamet üzere olun; meyletmeyin. Ama buna güç yetiremezsiniz. Öyleyse bilin ki, en hayırlı ameliniz namazdır. Kâmil mü'minden başkası abdesti hakkı ile muhafaza edemez."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here