Rüyada uzaktan gol atmak

Rüyada uzaktan gol atmak

Rüyada uzaktan gol atmak adabıyla namaz kılmaya işarettir. Saniyen çin güzel ve zeki bir kızla aşk yaşamak anlamındadır.Bazende rüya sahibinin kafa karışıklığından, mutsuzluğundan ve kendisini kötü hissetmesine neden olacak her türlü sorundan uzaklaşmayı başaracağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder.
# Rüyada uzaktan gol atmak gizli ve aşikâre onun üzerine nimetlerini indirmesine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir.
# Rüyada uzaktan gol atmak çirkin ve kötü söz işitmeye işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Muhammed Tûnusînin tabirinde istenmeyen olayların ve sorunların üstüste geleceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararın gittikçe daha da artacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmal

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here