Rüyada uzaktan kalabalık görmek

Rüyada uzaktan kalabalık görmek

Rüyada uzaktan kalabalık görmek murada ereceğinize, makam elde edeceğinize, büyük şahsiyetlerle arkadaş olacağınıza ve onlardan iyilik göreceğinize işarettir. Saniyen kemiği, derisi, kanı düşmanın malına delâlet eder.Bazende genellikle aşk ve karşı cinsle olan ilişkilere yorumlanmaktadır.
# Rüyada uzaktan kalabalık görmek küfür sözler zuhur eder. Bazı rüya yorumcularına göre de faydalı rızıkla rızıklandırılmaya, güzel ve temiz elbiselere delâlet eder.
# Rüyada uzaktan kalabalık görmek hasta ise, şifaya ermeye ve cennete girmeye delâlet eder.
# Ünlü Filozof İsmâil Nablüsî İsmâil Bin Abdülganînin tabirinde aynı zamanda, rüya sahibinin, çok büyük hayaller kurduğu ve çok istediği mesleğe ulaşmak için yola çıkmasına ve bu uğurda bir çok sıkıntı ile uğraşmasına delalet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here