Rüyada uzaktan kalabalık görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada uzaktan kalabalık görmek

Rüyada uzaktan kalabalık görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzaktan kalabalık görmek eldeki malı zayi etmekle delâlettir. Bazı rüya yorumcularına göre de fesat işlere yöneleceğinize ve faiz yiyeceğinize işarettir.
# Saniyen bir dostunuzun yardımıyla muradınıza ereceğinize ve üzüntüden kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir belâya ve müşkülâta uğramaya ve eldeki malın telef olmasına delâlet eder. Bazı kere de bu rüya, büyük bir günaha işarettir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için birtakım gizli düşmanların kötülükleriyle karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rahata kavuşmaya yahut kaçınılması gereken şeyleri yapmaya delalet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 417 ( dörtyüzonyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Hâcegan yolunda, içinde bulunulan vaktin icabı neyse ona göre davranılır. Şahsi zikir ve murakabe, ancak Müslümanlara hizmet edecek bir durum olmadığı zaman yapılır. Gönül almaya vesile olacak bir hizmet, zikir ve murakabeden önce gelir. Bazıları nafile ibadetlerle uğraşmanın hizmetten üstün olduğunu zannederler. Hâlbuki gönül feyzini temin eden şey, Allah için başkalarına hizmet etmektir.”Allah’a bizim ibadetimiz lazım değildir. Ama ihtiyaç ehli bizim yardımımıza muhtaçtır. Allah katında bu ihtiyacı gidermek nafile ibadetten daha sevimlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here