Rüyada uzaktan kilise görmek

Rüyada uzaktan kilise görmek

Rüyada uzaktan kilise görmek hastalığa ve bazı tabircilere göre, evlenmek istediğiniz kadından yana üzüleceğinize işarettir. Saniyen düşüncelerin olgunlaşmasına, işlerin vaktine ermesine, zamanı gelenlerin bir bir yaşanmaya ve gerçek olmaya başlamasına tabir edilir.Bazende bir hastalıktan kurtulan rüya sahibinin yepyeni düzenlemeler yapmasına ve hastalığı döneminde hayal ettiklerini hayata geçirmek için uğraş vermesi manasına gelir.
# Rüyada uzaktan kilise görmek menfaatli ve bol kazanca işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hapsedilmeye ve hastalığa delâlet eder.
# Rüyada uzaktan kilise görmek Kurân-ı Kerime de delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Abdurrahmân Bin Muhammed Bin Abîydnin tabirinde yakında bir etkinliğe katılacağınız ve bu etkinlikte arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçireceğiniz anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here