Rüyada uzaktan kilise görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uzaktan kilise görmek

Rüyada uzaktan kilise görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzaktan kilise görmek bir kadınla evleneceğinize, ama ondan hayır görmeyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir işi gerektiği gibi yapma konusunda detaylı bilgi alacağınıza yorumlanır.
# Saniyen görülen bayındırlık miktarınca hayır elde etmek demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise ihtiyarlık demlerinde rahat etmeye tabir olunur.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda çok günah işleyeceğinize, bu yüzden tövbe etmeniz ve sadaka vermeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için değişken dostluklara işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 894 ( sekizyüzdoksandört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tembellik ve cehalet, gafleti besleyen en güçlü gıdalardır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here