Rüyada uzaktan köy görmek

Rüyada uzaktan köy görmek

Rüyada uzaktan köy görmek kasıtlı bir ihanete uğrayacağınıza işarettir. Saniyen daha önce beraber olunan veya nişan yapılan bir kimseyle tekrar barışmak ve evliliğe giden adımlar atmak konusunda uzlaşmaya varmak demektir.Bazende yoğun ve sık yolculuk gerektiren bir sürece girileceğini haber verir.
# Rüyada uzaktan köy görmek amelini iptal etmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de neşeye, feraha, iyi haberlere olan ihtiyacı, kişinin çok zamandır rahat bir nefes alamadığı için sıkıntıda olduğunu ifade eder.
# Rüyada uzaktan köy görmek zenginliğe veya büyük bir mirasa tabir olunur.
# Büyük Rüya Tabircisi Muhammed SaÎdnin tabirinde rüyayı gören kişinin çok büyük umutlar ile girdiği bir işten hiç beklemediği kadar kötü durumlar ve büyük zararlar ile çıkacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here