Rüyada uzaktan köy görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada uzaktan köy görmek

Rüyada uzaktan köy görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzaktan köy görmek insanlara az hayrı dokunan soylu ve orta halli kimseye delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hiç ummadığınız bir yerden yardım göreceğinize ve dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir.
# Saniyen faydası olmayan bir ilim öğreneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise makam elde edeceğinize ve düşmanınızı alt edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda büyüklük ve şeref demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için on vech ile tabir olunur: a) Nimet , b) Mal , c) Velayet , d) Mertebe , e) Riyaset (Baş olmak) , f) Şeref , g) Saltanat , ğ) Murada ermek , h) Ferah , ı) Sürür…
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 649 ( altıyüzkırkdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Öfkenin başlangıcı çılgınlık, sonu pişmanlıktır. Thomas CarlyleKızan bir kimse, aklı başına gelince bu sefer de kendisine kızar. Publilius CyrusÖfkenin ateşi önce sahibini yakar, sonra kıvılcımı düşmana ya varır, ya varmaz. Sadî

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here