Rüyada uzaya yolculuk yapmak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada uzaya yolculuk yapmak

Rüyada uzaya yolculuk yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzaya yolculuk yapmak dinde salaha ve güzelliğe sağlam itikada ve imanda kuvvete delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yanınıza bir emanet bırakılacağına işarettir.
# Saniyen içtiğiniz su miktarınca üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bol miktarda para kazanacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza, ancak, işiniz gereği siyah cübbe giymişseniz bunun aksine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerinizin iyi olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 907 ( dokuzyüzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1908 – Hz. Ebü Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Borcunu ödeyebilecek durumda olan zengin kimsenin ödemeyi geciktirmesi zulümdür. Biriniz bir zengine havâle olunursa havaleyi kabul etsin."Buhâri, İstikrâz 12, Havâlât 1, 2; Müslim, Müsâkât 33, (1564); Muvatta, Büyü 84, (2, 674); Ebu Dâvud, Büyü 10, (3345); Tirmizi, Büyü 68, (1308); Nesâi, Büyü 101, (7, 317).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here