Rüyada uzayda yürümek

Rüyada uzayda yürümek

Rüyada uzayda yürümek kadının malına işarettir. Saniyen bazan da bekâr kimsenin evlenmesine işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşadığına, bu sıkıntılardan ötürü çok büyük bir stres içinde olduğuna, yakın bir zamanda çok daha kötü durumlara düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rah
# Rüyada uzayda yürümek keder, üzüntü ve sıkıntıya alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de eğer o kişiyi rüya sahibi tanıyorsa, o kişinin mutlu olacağına ve ondan güzel haberler alınacağına işaret eder.
# Rüyada uzayda yürümek yapacağınız bir hata nedeniyle bir kazaya sebebiyet vereceğinize işarettir.
# Ünlü Alim Şeker Genc Ferîdüddîn MesÛdnin tabirinde doğal, güzel ve işlenmemiş şeyler olarak değerlendirilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here