Rüyada uzayda yürümek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uzayda yürümek

Rüyada uzayda yürümek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uzayda yürümek şöhret ve şanı büyük bir kimsenin misafir olacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hastalanacağınıza veya biriyle dost olup günah işleyeceğinize işarettir.
# Saniyen büyük bir şahsiyete itimat edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hiç beklemediğiniz bir fırsat yakalayacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Nasîrüddin Tûsî görülen rüya büyük bir korku yaşayacağınıza ve düşmanınızla husumet içinde olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir dostunuz tarafından terk edileceğinize yorumlanır.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 391 ( üçyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1806 – İbnu Ömer Hazretleri radıyallahu anhümâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm bir cemaatte oturduğu zaman, ashâbı için şu duayı okumadan nadiren kalkardı:"Allah’ım! Bize korkundan öyle bir pay ayır ki, bu, sana karşı işlenecek günahlarla bizim aramızda bir engel olsun. İtaatinden öyle bir nasib ver ki, o bizi cennete ulaştırsın. Yakîninden öyle bir hisse lutfet ki dünyevi musibetlere tahammül kolaylaşsın.Allah’ım! Sağ olduğumuz müddetçe kulaklarımızdan, gözlerimizden, kuvvetimizden istifade etmemizi nasib et. Aynı şeyi bizden sonra gelecek olan neslimize de nasib et. İntikamımızı, bize zulmedenlerden almışlardan kıl mazlumlardan değil. Bize tecavüz edenlere karşı bizi muzaffer kıl. Bize, dini musibet verme. Dünyayı, ne asıl gayemiz kıl, ne de ilmimizin son hedefi. Bize merhametli olmayanı bize musallat etme."Tirmizi. Daavât 73, (3497).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here