Rüyada üzerinde cam kırılması

7
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerinde cam kırılması

Rüyada üzerinde cam kırılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerinde cam kırılması çok Kuran okuyacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de DOĞRU haber işiteceğinize işarettir.
# Saniyen geçiminizin hikmet yoluyla temin olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise herhangi bir konuda birinden söz alacağınıza, ancak o kimsenin bu sözü tutup tutmayacağının belirsizliğini koruyacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Ferganî tabirinde sizin vesilenizle iki münafığın birbiriyle kavga edeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşman tarafından öldürüleceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 777 ( yediyüzyetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4553 – Hz. Câbir radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Mekke'de silah taşımak hiç kimseye helal değildir."Müslim, Hacc 449, (1356).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here