Rüyada üzerinde cam kırılması

Rüyada üzerinde cam kırılması

Rüyada üzerinde cam kırılması liderler ve büyük şahsiyetlerle arkadaş olacağınıza, işinizin yolunda gideceğine ve bahtınızın açık olacağına işarettir. Saniyen kâtibe ve nikâh kıyan memura delâlet eder.Bazende kişinin kendi hakkında duyacağı bazı dedikodular sebebiyle acı çekmesine, söylenen sözlere ve birtakım sıkıntılara işaret eder.
# Rüyada üzerinde cam kırılması ömrünüzün uzun, malınızın nesilden nesle kalıcı olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de olgunluğa ve kemâle delâlet eder.
# Rüyada üzerinde cam kırılması velayet ve sanata delâlet eder.
# Ünlü Alim Ebû Affân Osman El-Yemenînin tabirinde rüya sahibinin çelik gibi sinirleri olduğu, bu sayede de sıkıntılardan ve zorluklardan en az zararla çıkmayı başardığı anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here