Rüyada üzerinde düğme dikmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerinde düğme dikmek

Rüyada üzerinde düğme dikmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerinde düğme dikmek birine kötü söz söyleyeceğinize veya bazı tabircilere göre zina ya da başka bir günahla itham edileceğinize tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de aynı özellikteki bir bayanla evleneceğinize işarettir.
# Saniyen bazı dostlarınızın veya tanıdıklarınızın varlıklı olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  ahlaksız kişiye işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için iyilik ehli biri olacağınıza ve insanlara ihsanda bulunacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yeni bir yöneticiyle arkadaş olacağınıza ve ondan hayır göreceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 291 ( ikiyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aziz Mahmud Hüdai Hazretleri, bir gün Padişah Ahmed'in gönderdiği hediyeyi kabul etmeyip,geri iade etmiş. Bunun üzerine Padişah da o hediyeyi bir başka âlim olan Abdülmecid Sivasi'ye göndermiş. Abdülmecid Sivasi ise Padişahın gönderdiği hediyeyi kabul etmiş. Bunun üzerine Padişah: "Abdülmecid Efendi! Aziz Mahmud senin kabul ettiğin hediyeyi kabul etmemişti," dediğindeAbdülmecid Efendi şöyle demiş: "Aziz Mahmud, anka kuşu gibidir. O öyle şeylere itibar etmez ki…" Sultan Ahmed, bu kez de Aziz Mahmud'a: "Senin kabul etmemiş olduğun hediyeyi Abdülmecid Sivasi kabul etti," dediğinde,Aziz Mahmud Hüdai Hazretleri şöyle demiş: "O deniz gibidir; içine bir damla necasetin düşmesiyle pislenmez."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here