Rüyada üzerinde düğme dikmek

  Rüyada üzerinde düğme dikmek

  Rüyada üzerinde düğme dikmek ağırbaşlı, yumuşak kimseye işarettir. Saniyen kişinin hayatını içinden çıkılması güç bir hale getirdiğini, hırçın hareketleri nedeniyle çevresindeki kimselerin dikkatini çekip, olumsuz durumlara neden olduğunu, sinirlerini kontrol etmekte güçlük çekmesine rağmen, bu konuda herhangi bir yardım almayı da reddettiğini bildirir.Bazende yaşadığı hayatta bazı değişiklikler yapmak istediğine, eğer bu değişiklikleri gerçekleştiremezse çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına ve değişiklikler sayesinde kuracağı yeni hayatında çok daha huzurlu ve mutlu olacağına rivayet eder.
  # Rüyada üzerinde düğme dikmek yoksulluğa ve düşmana yenilmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sağlığınızın bozulacağına ve sıkıntı bir dönem geçireceğinize işaret eder.
  # Rüyada üzerinde düğme dikmek yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuğun ipin ya da halatın uzunluğuna göre uzayacağına işarettir.
  # Büyük Rüya Tabircisi Abdülhâdî Bedevânînin tabirinde rüya sahibinin kendini kötü ve karamsar düşüncelere boğduğuna bu nedenle hep uğursuz şeyleri çağırdığına ve işlerinin hep aksi yönde gideceğine alamet eder.

  Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

  İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

  Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

  PAYLAŞ

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here