Rüyada üzerinde yara görmek

Rüyada üzerinde yara görmek

Rüyada üzerinde yara görmek erdemli ve sevimli öncü bir kimseyle arkadaş olacağınıza ve ondan menfaat elde edeceğinize işarettir. Saniyen bereketli ve verimli olacak işlere girmeye, planlanandan ve hesaplanan da fazlasını elde etmeye işaret eder.Bazende düşmanlık yaşanmasına alamet eder.
# Rüyada üzerinde yara görmek akrabadan gelecek zarara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin yaşadığı hayatın yoğunluğundan ve iş stresinden uzaklaşmak için bir müddet inzivaya çekileceğini ve bir bakıma münzevi hayatı yaşayacağını işaret eder.
# Rüyada üzerinde yara görmek günahkâr için tevbeye, kâfir için hidayete delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Muhammed Bin Ömer El-İsfehânî Ebû Mûsâ El-Medînînin tabirinde sabırla ve azimle bir işin peşinden gidileceği, eninde sonunda murada erileceği anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here