Rüyada üzerinde yara görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerinde yara görmek

Rüyada üzerinde yara görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerinde yara görmek mirasa konacağınıza veya maddi yardım alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlar tarafından takdir edileceğinize işarettir.
# Saniyen ihtiyaç sahipleri sizden bir şey istediklerinde malınızı onlardan esirgemeyeceğinize ve malınızın zekatını vereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizden endişe edeceğinize delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya erkek çocuğa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yukarıda belirtilen vasıftaki bir kadınla evleneceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 880 ( sekizyüzseksen )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1892 – İbnu Abbâs Hazretleri radıyallâhu anhümâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Parmaklar diyette eşit değerdedir. Dişler de aralarında eşittirler. Köpek dişi, azı dişi eşittir. Bunlar öbürlerine diyet meselesinde denktirler."Ebü Dâvud, Diyât 20, (4559, 4560, 4561).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here