Rüyada üzerinden dalga geçmesi

Rüyada üzerinden dalga geçmesi

Rüyada üzerinden dalga geçmesi çekirge, dolu ve şiddetli rüzgâr gibi gelecek afetlere ve musibetlere delâlet eder.Saniyen genellikle ruhen kirlerden temizlenmeye ve arınmaya, kişinin hatalarından dönmesine işarettir.Bazende beyaz dut gören kimsenin evinde neşe bol olur ve aile üyeleri birbirlerine her zaman destek verir.
# Rüyada üzerinden dalga geçmesi güzel inşa edilmiş bir eve delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de çok güzel, mutluluk verecek bir haber almak demektir.
# Rüyada üzerinden dalga geçmesi yakında yolculuğa çıkacağınıza, yolculuğunuzun uzayacağına ve bu yolculukta sıkıntılarla karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü Düşünür Abbâs Bin Ferec Er-Riyâşînin tabirinde rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde yaşadığı sıkıntılı bir durumdan kurtulmak için uzak bir yerden beklediği bir haberin ya da bilginin, hiç beklemediği bir anda ve olumlu bir şekilde geleceğine, bu sayede gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerç

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here