Rüyada üzerinden dalga geçmesi

18
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerinden dalga geçmesi

Rüyada üzerinden dalga geçmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerinden dalga geçmesi bu rüyayı gören kişinin oğlu olur ve evliliğinde karşılıklı saygıya dayalı bir ilişki söz konusudur. Bazı rüya yorumcularına göre de zengin bir kadınla evlenip ondan menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen günahınızla islediğiniz sevabın tartıldığı takdirde birbirine denk olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çocuğunuzun sizi DOĞRU yoldan çıkaracağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için birtakım hurafelere inandığınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için öncü bir şahsiyet olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 441 ( dörtyüzkırkbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1780 – İbnu Ebi Evfâ radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm sırtını rükûdan kaldırdığı zaman: "SemiaIlâhu Iimen hamideh, Allahümme Rabbenâ Ieke'I-hamdü mil'es-semâvâti ve miI'eI-arzi ve miI'e mâ şi'te min şey'in ba'du. (AIIah, kendisine hamd edeni işitir. Ey AIIah’ım, ey Rabbimiz, semâlar dolusu, arz dolusu ve bunlardan başka istediğin her şey dolusu hamdler sana olsun"Müslim, Salat 204, (476); Ebu Dâvud, Salat 144, (846).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here