Rüyada üzerinden kamyon geçmesi

Rüyada üzerinden kamyon geçmesi

Rüyada üzerinden kamyon geçmesi karşılaşacağınız bir işte oldukça sabırlı olmanız gerektiğine işarettir. Saniyen eldeki malın zayi olacağına işarettir.Bazende büyük şans olarak kabul edilir ve rüya sahibinin çok kısmetli olacağı bir dönem geçireceği anlamına gelir.
# Rüyada üzerinden kamyon geçmesi onları sevdiğinize ve inancınızın zayıf olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düzenli bir yaşama sahip olunacağını, kişinin ailesiyle, eşiyle mutlu bir yaşantı süreceğine, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine de yorumlanır.
# Rüyada üzerinden kamyon geçmesi nifaktan dolayı tövbe edeceğinize işarettir.
# Ünlü Alim İbn-İ Ehdelnin tabirinde kişinin borçların ve sıkıntıların verdiği ağırlığın altında ezilmekten dolayı çıkan kamburundan kurtulacağına ve üzüntülerden, dertlerden bükülmüş belinin artık doğrulacağına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here