Rüyada üzerinden kamyon geçmesi

67
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerinden kamyon geçmesi

Rüyada üzerinden kamyon geçmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerinden kamyon geçmesi mal sahibi olacağınıza, ancak kazancınızı kanatlı hayvanlardan elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlara iyiliği emredeceğinize ve emanetleri sahiplerine teslim edeceğinize işarettir.
# Saniyen az miktarda gelir elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yediğiniz miktar kadar kendi kazancınızdan menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için  asi ve müşrik bir kadın olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hastaysanız, iyileşeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 314 ( üçyüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Rabbimiz kendisine sığınan kulunu düşmanlarına (nefs ve şeytan) mağlup ettirmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here