Rüyada üzerine bira dökülmesi

15
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine bira dökülmesi

Rüyada üzerine bira dökülmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine bira dökülmesi hayatınızda yeni bir dönemin başlayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Allahın inayetiyle sevineceğinize işarettir.
# Saniyen insanlara iyilik edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ibadete, kalpleri birleştirmeye, neşe verici şeylere ve hitabete nail olmaya delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için iyi bir anne ve baba olmanın ifadesi olan rüya evlat sahibi olmanın mutluluğunu ve kişide yaratacağı güzelliklerin hayatı tamamen değiştireceğini de tabir eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizi büyük şahsiyetlerle daha da güçlendireceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 512 ( beşyüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cebrâil bana komşu hakkında o kadar çok tavsiyede bulundu ki; Ben, Allah-ü Teala komşuyu komşuya mirasçı kılacak zannettim.Buhârî, Edeb, 28;Müslim, Birr, 140, 141.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here