Rüyada üzerine cam kırılması

Rüyada üzerine cam kırılması

Rüyada üzerine cam kırılması esirseniz serbest kalacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize, özgürseniz saadete ereceğinize ve hacca gideceğinize, korku içindeyseniz güvende olacağınıza, dardaysanız genişliğe çıkacağınıza işarettir. Saniyen Allahın affı ve erişilecek hidayettir.Bazende tabir yerindeyse koynunda yılan beslemek şeklinde açıklanabilir.
# Rüyada üzerine cam kırılması zengin ve çıkarcı kimseye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kıtlık ile tâbir olunur.
# Rüyada üzerine cam kırılması saygın bir kişiyle husumet edeceğinize işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Ebbâr Muhammed Bin Abdullahnin tabirinde her işini helal yollardan halleden ve haram yemeden, kendi bileğinin gücü ile kazanç elde eden kişilere tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here