Rüyada üzerine cam kırılması

4
0
PAYLAŞ

Rüyada üzerine cam kırılması

Rüyada üzerine cam kırılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üzerine cam kırılması hayâl kırıklığına ve talihin döneceğine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kendi eşeğiniz takas ettiğiniz eşekten daha iyiyse, durumunuzun kötüleşeceğine, aldığınız eşek daha iyiyse, durumunuzun daha da iyi olacağına ve malınızın artacağına işarettir.
# Saniyen iyi ve aydınlık günlere delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise teyzeniz veya kız kardeşinizin vefat edeceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için akrabalarınızdan bir çocuğun öncü ve saygın bir kimse olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malınızı yabancılara harcayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 223 ( ikiyüzyirmiüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tevekkül sahibi olursan, rızık endişesiyle aşırı çalışmaktan kurtulup ibadet etmeye de vakit bulur, hayırlı işleri de hakkını vererek yaparsın. Tevekkül sahibi olmayan kişiyi, geçim derdi ve bunları yoluna koyma tasası Allah-ü Teâlâ’ya ibadet etmekten alıkoyar.Sürekli geçim işleriyle meşgul olan kişi, zahiren ibadetten geri kalır. Kafasını geçim derdine takmış ve hep onu düşünüp hayal kuran ve çeşitli vesveselere kapılan kişi, kalbini ibadetlerine veremez.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here